Poistná udalosť? Dopravná nehoda? O všetko sa postaráme za vás.

Stala sa vám dopravná nehoda alebo akákoľvek iná poistná udalosť a neviete, na koho sa obrátiť?
Zavolajte alebo napíšte nám. Pomôžeme vám aj vášmu autu!

Nechajte to na nás. Stačí udalosť nahlásiť v poisťovni, zavolať nám
a o všetko ostatné sa postaráme za vás. Náš tím odborníkov chráni
vašu bezpečnosť a šetrí váš čas. Garantujeme zachovanie záruky
výrobcu, bezpečnosť a kvalitu práce na najvyššej úrovni.
Zavolajte nám na 0911 678 949 alebo 0911 678 945 a my si s vami dohodneme termín.

Napíšte nám

Šetríme váš čas

Vybavíme všetky formality

Máme vlastného technika pre obhliadky po poistnej udalosti a komunikáciu s poisťovňou v mene klienta. Stačí, ak nás splnomocníte a my sa už o všetko potrebné postaráme. Obhliadku a likvidáciu poistných udalostí vybavíme u nás. Sme rýchli, spoľahliví a flexibilní, pretože vieme, že váš čas je vzácny.

Poisťovňu vyriešime za vás

Nehoda či iná škodová udalosť? Nepríjemnosti hoďte za hlavu a všetky náležitosti prenechajte na nás. Celú administratívu spojenú s poistnou udalosťou, vrátane doručenia do poisťovne a žiadosťou o krycí list, riešime za vás.

100% mobilita

Počas opravy vášho vozidla vám zabezpečíme náhradnú mobilitu, aby ste aj počas tohto obdobia mohli využívať komfort prémiovej značky na vašich cestách.

Servis exkluzívne pre značku Audi. Unikát v Európe

Máme bohaté skúsenosti s opravami prémiovej značky Audi. Keďže sa zameriavame iba na túto jednu jedinú značku, sme v tom skutočne dobrí. Špecializujeme sa na modely, ktoré má Audi vo svojom portfóliu. Naši technici vedia presne, čo robia a vaše auto je u nás v tých najlepších rukách.

Máme najlepšie vyškolený tím Audi profesionálov na opravy karosérie a laku

Naši špecialisti absolvujú pravidelné školenia u výrobcu, ukončené certifikátom. Profesionálne vyriešia škrabance, odlúpené vrstvy laku, či iné defekty na povrchu vášho auta tak, že je po ich zásahu ako nové.  

Disponujeme najmodernejšou lakovníckou technológiou Audi

Máme vlastnú karosársku dielňu, špecialistov na karosérie a vlastnú lakovňu. Náš servis je vybavený najmodernejšou technológiou. Na rozdiel od konkurencie vaše vozidlo opravujú len naši vyškolení kolegovia a po celú dobu je vozidlo len u nás.

Vyplňte formulár alebo zavolajte na 0911 678 949 alebo 0911 678 945
a my si s vami dohodneme termín.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť AC Bratislava, spol. s r.o., so sídlom Harmincova 2/B, 841 01 Bratislava, IČO: 45630917, email: info@audibratislava.sk poskytla moje osobné údaje, ktoré som jej poskytol (napr. meno, priezvisko, tel. č., email) spoločnosti Porsche Slovakia, spol. s r.o., so sídlom Vajnorská 160, 831 04 Bratislava, IČO: 31 362 788, importérovi značky AUDI. Táto ma tiež môže kontaktovať vybraným spôsobom komunikácie za účelom starostlivosti o zákazníka, poskytovania informácií o produktoch a službách a prieskum trhu.