Po takmer dvoch desaťročiach sa AUDI AG a importér vozidiel značky Audi pre Slovensko, rozhodli podporiť výstavbu druhého predajného miesta Audi v Bratislave a súčasne aj najväčšieho Audi Centra v Európe. Na rozlohe viac ako 4,5 tisíc m2 úžitkovej plochy – na štyroch podlažiach a v troch samostatných výstavných priestoroch Vám Audi Centrum Bratislava už 9 rokov ponúka možnosť zoznámiť sa s vozidlami Audi v celej šírke súčasnej produkcie. Priaznivcov vysoko výkonných a športovo ladených vozidiel iste potešia vozidlá Audi S, RS a S line. Sme oficiálnym partnerom R8, čo nás oprávňuje tento vysoko športový model mať v ponuke a zároveň si ho môžu záujemcovia aj naživo pozrieť.

 

V galérii programu Audi Exclusive si u nás môžete spôsobom, na Slovensku jedinečným, nakonfigurovať všetky detaily individuálnej výbavy Vášho nového vozidla s reálnymi vzorkami originálnych materiálov.

 

V spolupráci s AUDI AG Vám predstavujeme jedinečný produkt Audi Gebrauchtwagen :plus, čo je systém predaja manažérskych vozidiel priamo z AUDI AG, tzv. Jahreswagen a samozrejme aj výkup a predaj jazdených vozidiel nielen značky Audi. Sme jediným partnerom Audi Gebrauchtwagen :plus v strednej a východnej Európe. Vozidlá sú v špičkovom stave, s minimom najazdených kilometrov a so zľavami až 40 %.

Náš Audi servis sa špecializuje výlučne na značku Audi, a je vybavený top technológiou. Naši mechanici, pravidelne školení aj v centrále firmy, sa tak focusujú na jednu značku, v ktorej sú skutočnými špecialistami.

Už niekoľko rokov je súčasťou Audi Centra Bratislava aj Audi exclusive gallery, ktorej dávame priestor uznávaným, ale aj mladým slovenským výtvarníkom vystavovať svoje diela, a ponúknuť tak našim zákazníkom dvojaký zážitok – z luxusných vozidiel a krásneho umenia. Každá výstava je otvorená slávnostnou vernisážou, s kultúrnym programom a občerstvením.

Teší nás, že sme najväčší, pre Vás chceme byť najlepší!